کسب و کار

اپل یک گام به ساخت مودم اختصاصی نزدیک تر شد

بعد از انتشار گزارش هایی مبنی بر استخدام نیروهای متخصص در زمینه طراحی و ساخت مودم های اختصاصی، اپل با منصوب کردن یک فرد جدید برای این پروژه، بار دیگر نشان داد که می خواهد هرچه زودتر مودم های موردنظر خود را بسازد.

20 خرداد 1398

محرومیت 18ساله کارگران فصلی و پروژه ای از مزایای بیمه بیکاری

به گزارش خبرنگاران، بر اساس آنچه که در قانون بیمه بیکاری آمده است، بیکار به فرد بیمه شده ای اطلاق می گردد که بدون میل و اراده خود بیکار شده و آماده به کار باشد.

3 خرداد 1398

انتقام جویان: سرانجام بازی به عنوان مورد انتظارترین فیلم سال 2019 انتخاب شد

وبسایت فاندانگو که یک شرکت فروش بلیت اینترنتی به حساب می آید و به وسیله وبسایت و اپلیکیشن موبایل به فروش بلیت فیلم های روز هالیوود می پردازد با برگزاری یک نظرسنجی میان مخاطبان خود فیلم سینمایی انتقام جویان: خاتمه بازی (Avengers: Endgame) را به عنوان موردانتظارترین...

25 اردیبهشت 1398

مجموعه ای از سوغات ایرانی در نمایشگاه قم، مشکل اسکان غرفه داران

خبرنگاران - گروه استان ها: شهر قم طی روزهای اخیر میزبان نخستین نمایشگاه اقوام، سوغات و صنایع دستی است؛ نمایشگاهی که مانند یک موزه و یا به عبارتی کلکسیونی سوغات و محصولات سنتی و محلی استان ها و اقوام مختلف ایرانی را در یک جا متمرکز نموده است و برای مردم...

27 فروردین 1398

بلیت های رایگان حریف ژاپنی پرسپولیس برای دانش آموزان و خانواده ها

باشگاه کاشیما آنتلرژ ژاپن در آستانه بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس فراخوان دریافت بلیت رایگان دانش آموزی و اعضای خانواده شان را رسانه ای نموده است.

15 اسفند 1397

مکاتبه برای پرداخت 50 درصد دوم منابع اشتغال روستایی

معاون وزیر تعاون از مکاتبه با سازمان برنامه و صندوق توسعه ملی برای پرداخت 50 درصد دوم منابع طرح اشتغال روستایی اطلاع داد و گفت: استان هایی که در بحث تسهیلات روستایی ضعیف عمل نمایند، سهمشان به استان های قوی تر منتقل می گردد.

9 دی 1397

پرداخت 40 درصد تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد به غیرمددجویان

حسین خدرویسی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: سال گذشته کمیته امداد 105 میلیارد تومان به اندازه بودجه عمرانی یک استان وام اشتغال پرداخت نموده است.

17 آبان 1397

رویداهایی که گردشگران را به اصفهان می کشانند

اگر زمانی در جهان، رقابت کشورهای توسعه یافته برحسب میزان انباشت طلا یا رشد اقتصادی کشور بود، امروزه سطح این رقابت به شهرها کشیده گردیده و اقتصاد بر پایه شهرنشینی رشد می نماید.

6 آبان 1397

6طرح کشاورزی با اعتبار 6میلیارد تومانی در هفته دولت افتتاح می گردد

به گزارش خبرنگاران، کریم ذوالفقاری صبح دوشنبه در مراسم افتتاح طرح آبیاری تحت فشار قطره ای کم فشار و بارانی در پیشوا که با حضور استاندار تهران برگزار گردید طی سخنانی گفت: 6 طرح کشاورزی در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید که اولین طرح افتتاح گردیده طرح...

1 آبان 1397

ووشو ایران صاحب سه کرسی بین المللی شد

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اندونزی، چهل و ششمین نشست هیات رئیسه فدراسیون ووشوی آسیا، امروز (شنبه) در جاکارتا اندونزی با حضور مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ایران و نایب رئیس آسیا برگزار گردید.

19 شهریور 1397