نتیجه تست کرونای نمایندگان مجلس محرمانه شد ، اسامی نمایندگان مبتلا را اعلام نمی کنیم

به گزارش سرزمین من، یک نماینده مجلس گفت: احتمال این است که تعداد نمایندگان آلوده به ویروس کرونا بیش از 5 نفر باشند.

نتیجه تست کرونای نمایندگان مجلس محرمانه شد ، اسامی نمایندگان مبتلا را اعلام نمی کنیم

به گزارش سرزمین من، اسدالله عباسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در گفت وگو با ایلنا، درباره تعداد نمایندگان مبتلا به ویروس کرونا گفت: از 100 نفری که سه شنبه گذشته در مجلس تست دادند 5 نفر مبتلا شده اند که تعدادی هم مشکوک به ابتلا هستند.

وی با بیان اینکه قرار شده است دوباره از افرادی که مشکوک هستند تست و آزمایش گرفته شود، گفت: قرار است برای افرادی هم که پیروز به انجام تست نشده اند، در مراکز استان های خودشان یا تهران تمهیداتی فراهم شود که این موضوع هم به آنها اعلام شده است.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس اضافه نمود: به آنها تاکید شده است که تمهیدات لازم را برای خود و خانواده شان در نظر بگیرند چه آنهایی که در انتخابات شرکت کرده و با مردم در ارتباط بوده اند چه آنهایی که شرکت نکرده اند اما با آحاد مردم در ارتباط بودند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس یادآور شد: نگرانی هایی از سوی دکتر نمکی به عنوان رئیس ستاد مبارزه با کرونا وجود داشت که به همین منظور تاکید داشتند نمایندگان مورد بررسی قرار گیرند، تا اگر بنا به تشکیل جلسه علنی بود مسئله ای در این زمینه نداشته باشیم.

  • مقابل کرونا تافته جدا بافته نیستیم
  • تست کرونای 5 نماینده مجلس مثبت اعلام شد

وی درباره اینکه مردم خواستار شفافیت هستند و اعلام اسامی نمایندگان مبتلا شده به همین دلیل است، اضافه نمود: وزارت بهداشت اعلام کرده که از 100 نفر تست داده شده 5 نفر مبتلا هستند، این موضوع به صورت محرمانه به افراد اعلام می شود و ما نباید اسامی آنها را اعلام کنیم. تعدادی از افراد از جمله خانم آقاپور و آقایان صادقی و ذوالنوری خود خواسته اعلام کرده اند اما اینکه ما اسامی را اعلام کنیم از نظر اخلاقی کار درستی نیست.

عباسی گفت: درست است که باید شفاف سازی باشد اما وقتی خود فرد نخواهد، ما نمی توانیم اسامی را اعلام چرا که ممکن است از این تعداد هم بیشتر باشند؛ اما به آنها تاکید شده است که فعلا به مجلس نیایند و خود و خانواده را در قرنطیه و تمهیدات لازم قرار دهند.

وی درباره زمان برگزاری جلسات مجلس گفت: تا زمانی که کمیسیون تلفیق بودجه در حال بررسی بودجه است ما جلسه علنی نخواهیم داشت بعد از اعلام گزارش از سوی کمیسیون در هیات رئیسه برای جلسات مجلس تصمیم گیری خواهیم کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "نتیجه تست کرونای نمایندگان مجلس محرمانه شد ، اسامی نمایندگان مبتلا را اعلام نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتیجه تست کرونای نمایندگان مجلس محرمانه شد ، اسامی نمایندگان مبتلا را اعلام نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید