فعالان هنگ کنگی انقلاب خودشان را صادر می نمایند

به گزارش سرزمین من، جنبش اعتراضی هنگ کنگ استراتژی جدید جسورانه ای در پیش می گیرد که چالشی مستقیم برای حاکمان سیاسی در پکن است؛ فعالان قصد دارند تا انقلاب خودشان را به چین صادر نمایند.

فعالان هنگ کنگی انقلاب خودشان را صادر می نمایند

به گزارش سرزمین من، به نقل از خبرگزاری رویترز، سانسورهای چین در ماه گذشته به شدت افزایش یافت و خبرهای بزرگترین و خشونت بارترین اعتراضات در یک دهه گذشته مسدود شد. تصاویر شلیک گلوله های پلاستیکی و گاز اشک آور به سوی معترضان هنگ کنگی در سراسر دنیا به صورت زنده پخش شد مگر در سرزمین اصلی که بسیاری از سایت های رسانه اجتماعی مسدود بود.

بنابراین فعالان خشمگین و خسته از لایحه جنجالی استرداد که اخیرا لغو شد، نبرد خودشان را به مناطقی از هنگ کنگ کشاندند که برای حاکمان سرزمین چین محبوبیت دارند.

بونی لونگ از جبهه حقوق بشر مدنی گفت: ما کوشش داریم تا انقلاب خودمان را صادر کنیم. اگر گردشگران چینی کارهایی که مردم هنگ کنگ انجام می دهند، ببینند کپی برداری می نمایند و به چین بازمی گردند. ما همگی در هنگ کنگ و در چین دموکراسی خواهیم داشت.

معترضان هنگ کنگی شنبه اعتراضاتی را در شهر شئونگ شوی، واقع در نزدیکی مرز چین که مشتریان زیادی را جذب می نماید، برگزار می نمایند. اعتراضات دیگری روز یکشنبه در منطقه شا تین برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فعالان هنگ کنگی انقلاب خودشان را صادر می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالان هنگ کنگی انقلاب خودشان را صادر می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید