دوازدهمین نمایشگاه گردشگری با اقتدار و عظمت برگزار گردید ، مونسان نشان داد از هیچ فرصتی برای رونق صنعت گردشگری دریغ نمی کند

به گزارش سرزمین من، رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران با اشاره به برگزاری دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران در هفته گذشته گفت: این نمایشگاه با اقتدار و عظمت برگزار گردید.

دوازدهمین نمایشگاه گردشگری با اقتدار و عظمت برگزار گردید ، مونسان نشان داد از هیچ فرصتی برای رونق صنعت گردشگری دریغ نمی کند

احمد اصغری قاجار، امروز دوشنبه 29 بهمن 97 در گفت و گو با خبرنگار سرزمین من، در این باره گفت: در این نمایشگاه شاهد حضور شرکت های خارجی، نمایندگانی از کشورهای مختلف، وزار، سفرا و مسئولانی از چند کشور بودیم که نشان دهنده اقتدار دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری است.

او گفت: روز گذشته در کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی جلسه ای با حضور مدیران سازمان میراث فرهنگی و بخش خصوصی در باره نمایشگاه گردشگری برگزار گردید و در آن جلسه نیز درباره برگزاری شایسته این دوره از نمایشگاه صحبت کردم.

اصغری قاجار اضافه کرد: یکی از مهمترین تفاوت های دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران این بود که بر هلاف سال های قبل 70 درصد فضاهای نمایشگاه به بخش خصوصی اختصاص یافته بود و تنها 30 درصد در اختیار بخش دولتی بود.

او با بیان این که دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران به صورت بسیار شایسته برگزار گردید توضیح داد: این نمایشگاه نشان داد که دکتر مونسان از هیچ فرصتی برای رونق صنعت گردشگری دریغ نمی کند.

اصغری قاجار در انتها صحبت های خود خاطر نشان کرد: به عنوان نماینده مجلس بخش خصوصی از دکتر مونسان به عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی، دکتر تیموری معاون گردشگری سازمان و همه دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه تشکر ویژه دارم.

منبع: میراث آریا

به "دوازدهمین نمایشگاه گردشگری با اقتدار و عظمت برگزار گردید ، مونسان نشان داد از هیچ فرصتی برای رونق صنعت گردشگری دریغ نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوازدهمین نمایشگاه گردشگری با اقتدار و عظمت برگزار گردید ، مونسان نشان داد از هیچ فرصتی برای رونق صنعت گردشگری دریغ نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید