دنیرو علیه ترامپ

به گزارش سرزمین من، رابرت دنیرو بازیگر و همچنین موسس جشنواره فیلم ترایبکا، در این مراسم باز هم به انتقاد از ترامپ پرداخت.

دنیرو علیه ترامپ

به گزارش سرزمین من به نقل از ایندی وایر، می توان گفت دنیرو جزو معدود کسانی است که از صحبت علیه دولت ترامپ و عقایدش نسبت به وی ابایی ندارد و از هر تریبونی برای انتقاد از ترامپ و دولتش استفاده می نماید.

رابرت دنیرو که خود یکی از موسسان جشنواره فیلم ترایبکا است، در روز افتتاحیه این مراسم که در شهر نیویورک و در سینمای مشهور آپولو برگزار گردید، به موضع ضد ترامپی خود بازگشت.

در این مراسم برای اولین بار مستند آپولو ساخته راجر راس ویلیامز، کارگردان سیاه پوست و برنده یک دوره اسکار، به نمایش گذاشته شد و دنیرو درباره این مستند و هدفی که دارد، شرح داد و معتقد بود که این اثر نسبت به دولت ترامپ انتقاد شدیدی دارد.

او در این باره گفت: این دولت به ریاست ترامپ، در طول این زمان منزجر نماینده به ترویج نژادپرستی پرداخته است، اما ما امشب نژاد پرستی را رد می کنیم و میگوییم جایی در این جا و در این صحنه ندارد. ویلیامز این نگاه ضد نژاد پرستی را به خوبی به تصویر کشیده است.

او همچنین در ادامه گفت: بسیاری از مردمی که به ترامپ خدمت می نمایند، زندگی خود را بری همواره لکه دار می نمایند. آن ها فکر می نمایند که اگر با ترامپ باشند، چیزی عایدشان می گردد، اما در حقیقت هزینه گزافی را برای مبادله با این شیطان خواهند پرداخت.

دنیرو پیش از این نیز چندین بار به انتقاد از ترامپ پرداخته بود که از نمونه آن می توان به جشنواره تونی در سال به 2018 اشاره نمود.

لازم به ذکر است؛ مستند راس ویلیامز اقتباسی از کتاب میان من و دنیا نوشته نهیسی کواتس است که نامه های یک پدر سیاه پوست به پسرش را روایت نموده و به او یاد می دهد که چگونه به عنوان یک سیاه پوست در دنیای ظلم و تبعیض زندگی کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "دنیرو علیه ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیرو علیه ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید