کسری بودجه فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی تا دو هفته آینده به حسابشان واریز می شود

به گزارش سرزمین من، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از واریز کسری بودجه فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی به حساب دانشگاه تا دو هفته آینده خبر داد.

کسری بودجه فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی تا دو هفته آینده به حسابشان واریز می شود

سیما سادات لاری، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در گفتگو با خبرنگار دانشگاه سرزمین من، در خصوص آخرین شرایط پرداخت بودجه فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی گفت: خبر خوشی برای دانشگاه های علوم پزشکی داریم که کسری بودجه های فرهنگی این دانشگاه ها تا دو هفته آینده مرتفع خواهد شد.

وی افزود: در مرداد ماه نشستی با وزیر بهداشت داشتیم قولی دادند که کسری سرانه های فرهنگی را جبران کنند با فعالیت های زیادی که در دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت وزیر بهداشت و معاونت توسعه و کمک های کمیسیون بهداشت در مجلس مبلغی از هدفمندی یارانه ها برای جبران کمبود بودجه فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی تخصیص داده شد.

لاری افزود: این کسری بودجه در ابتدا بحث تغذیه دانشجویی بود، اما این مبلغ به عنوان کسری بودجه فرهنگی در دانشگاه های علوم پزشکی توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: امید است که این بودجه بتواند راه نفسی را در دانشگاه ها به خصوص در حوزه فرهنگی باز کند.

معاون فرهنگی وزارت بهداشت یادآور شد: مبلغ این بودجه مشخص نیست، اما قابل قبول است و با واریز این بودجه 90 درصد کمبود های فرهنگی جبران خواهد شد.

وی در خصوص واریز این مبلغ به حساب دانشگاه ها گفت: ظرف دو هفته آینده فرصت داریم که این مبلغ را به حساب دانشگاه ها واریز کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کسری بودجه فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی تا دو هفته آینده به حسابشان واریز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسری بودجه فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی تا دو هفته آینده به حسابشان واریز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید