نمایش مستند ایرانی در جشنواره حقوق بشر برلین

مستند رویاهای دم صبح به عنوان یکی از فیلم های بخش اصلی جشنواره بین المللی حقوق بشر در شهر برلین آلمان به روی پرده می رود.

نمایش مستند ایرانی در جشنواره حقوق بشر برلین

به گزارش خبرنگاران، جشنواره بین المللی حقوق بشر برلین که از تاریخ 20 تا 26 سپتامبر (29 شهریور تا 4 مهرماه) برگزار می گردد، در بخش اصلی خود علاوه بر مستند رویاهای دم صبح به کارگردانی و نویسندگی مهرداد اسکویی، میزبان نمایش هشت فیلم دیگر از کشورهای مختلف است و ساخته اسکویی قرار است دو نمایش در روزهای 22 و 23 سپتامبر (31 شهریور و اول مهر) در جشنواره داشته باشد.

همچنین قرار است محمد حدادی مدیر فیلمبرداری این مستند به نمایندگی از گروه فیلم سازی در جشنواره حضور پیدا نمایند و با مخاطبین گفت وگو کند.

رویاهای دم صبح که پخش بین المللی آن را نسرین میرشب برعهده دارد، روایت نماینده سرگذشت دختران نوجوانی است که در روزهای پایانی سال، برای دریافت حکم آزادی خود از کانون اصلاح و تربیت انتظار می کشند.

کسب جایزه عفو بین المللی از جشنواره بین المللی فیلم برلین، اعطای جایزه بزرگ جشنواره ترو فالس آمریکا به مهرداد اسکویی به عنوان بهترین مستندساز سال 2016، دریافت جایزه بزرگ و نیز جایزه بهترین فیلم الهام بخش از جشنواره فول فریم آمریکا از جمله جوایز بین المللی مستند رویاهای دم صبح است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نمایش مستند ایرانی در جشنواره حقوق بشر برلین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش مستند ایرانی در جشنواره حقوق بشر برلین"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید