فرکی: در نیمه نخست کیفیت لازم را نداشتیم، پیکان به مرور بهتر و هماهنگ تر می گردد

به گزارش سرزمین من، سرمربی پیکان می گوید که تیمش عملکرد متفاوتی در نیمه اول و دوم دیدار با شهر خودرو از خود نشان داده است.

فرکی: در نیمه نخست کیفیت لازم را نداشتیم، پیکان به مرور بهتر و هماهنگ تر می گردد

به گزارش سرزمین من، حسین فرکی، سرمربی پیکان پس از شکست 2 بر صفر امشب (آدینه) تیمش مقابل شهر خودرو در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: همانطور که ملاحظه کردید دو نیمه متفاوت داشتیم. در نیمه اول باتوجه به این که قبلا هم گفتم، بازی سختی را مقابل شهر خودرو خواهیم داشت. شهر خودرو تیمی است که خودش را برای موفقیت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا آماده نموده است. ما در آغاز بازی خوب بودیم اما در ادامه نتوانستیم بازی را در کنترل خودمان دربیاوریم. در نیمه اول چند بازیکن ما کیفیت لازم را نداشتند و به مرور میانه میدان را از دست دادیم.

او اضافه کرد: پس از این که گل دریافت کردیم به دنبال جبران گل بودیم اما در نیمه اول عملکرد خوبی را نداشتیم. البته باید به این نکته توجه کرد که در ابتدای لیگ هستیم. ما در نیمه دوم به خودمان آمدیم و یک نیمه متفاوت داشتیم. از عملکرد تیمم در نیمه دوم راضی هستم اما افسوس که دیر شده بود. ما می توانستیم در این بازی به گل برسیم که متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

سرمربی پیکان در ادامه گفت: این اولین بازی رسمی ما بود و فکر می کنم در همین اولین بازی هم معین شد که مهره های خوبی داریم. تغییرات زیادی که برای این فصل داشتیم تقصیر ما نبود چون خیلی از بازیکنان قراردادشان تمام شده بود. من فکر می کنم که هر چه بیشتر جلو برویم، شرایط پیکان بهتر خواهد شد و هماهنگ تر می شویم. تیم شهر خودرو با ما کاملا متفاوت است و در این دو فصل ثبات داشتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فرکی: در نیمه نخست کیفیت لازم را نداشتیم، پیکان به مرور بهتر و هماهنگ تر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرکی: در نیمه نخست کیفیت لازم را نداشتیم، پیکان به مرور بهتر و هماهنگ تر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید