راه عبور از بحران ها اعتماد به مردم است

به گزارش سرزمین من، خبرنگاران/فارس رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با قدردانی از همراهی مردم در پویش #در-خانه-بمانیم، تاکید کرد که راه عبور از هر بحرانی در کشور، اعتماد به مردم و جلب اعتماد مردمی است.

راه عبور از بحران ها اعتماد به مردم است

سید عبدالرزاق موسوی با قدردانی از همراهی مردم ایران و به ویژه شهروندان شیرازی در پیوستن به پویش #در-خانه-بمانیم، گفت: این همراهی به ویژه در روز سیزدهم فروردین ماه که به حسب سنت ما ایرانیان بیرون رفتن از خانه مصداق یک فرهنگ عمومی شده است، نشانگر اوج همکاری مردم با مسؤولین و بیانگر اولویت نخست مردم در حفظ سلامتی خود و همنوعان بود.

او با اشاره به پیام دیگر مشارکت مردم در این پویش، اضافه کرد: مردم یک پیام مهم به ما و مسئولین منتقل کردند که هر جا منافع ملی و عمومی ایجاب کند با تمام وجود در صحنه حاضر شده و به کشور، مردم و هم نوعان خود خدمت کرده و همچنین از هویت و منافع عمومی و مردمی پاسداری می کنند.

موسوی تأکید کرد: همه مسئولان باید این پیام مهم را درک و در همه شرایط به مردم اعتماد کرده و بدانیم که مشارکت مردم در اداره امور کشور و رویارویی با مسائل به جهت عبور از بحران ها سرمایه همیشگی و دائمی ماست.

رئیس شورای شهر شیراز با قدردانی از همراهی تک تک شهروندان شیرازی، گفت: لازم می دانم مراتب تقدیر و سپاس خود را از این حرکت بزرگ و همزیستی شایسته مردم فهیم، شریف و فرهنگ مدار شیراز تقدیم کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "راه عبور از بحران ها اعتماد به مردم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه عبور از بحران ها اعتماد به مردم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید