استیلی: مجیدی خودش می خواست من بررسی کنم، او گفت قلعه نویی در استقلال هم برنامه نداشت

به گزارش سرزمین من، مجیدی از بچه های ما در بهمن بود و من ایشان را به آقای کرانچار هم پیشنهاد دادم و من خودم ایشان را آوردم. اصلا بحث این نیست که بخواهیم به یک مربی جوان آسیب بزنیم

استیلی: مجیدی خودش می خواست من بررسی کنم، او گفت قلعه نویی در استقلال هم برنامه نداشت

حمید استیلی با رد صحبت های فرهاد مجیدی اعتقاد دارد که او نمی خواست به یک مربی جوان و تازه کار ضربه بزند.

به گزارش ورزش سه، پس از انتها صحبت های فرهاد مجیدی در برنامه فوتبال برتر، حمید استیلی روی خط آمد و پاسخ او را این چنین داد: خیلی مهم است که واقعیت ها را بگوییم، وقتی آقای مجیدی می گوید آقای تاج بهترین مدیر سی سال گذشته است بعد الان بیاییم بگوییم بد است. بچه ها و یاری مربیان شاهدند، من با اصرار ایشان آنالیز را انجام دادم. من توقع داشتم ایشان یک مقدار با واقعیت صحبت نمایند. ایشان خودشان به من گفتند که آنالیز کن، چون نمی توانند آنالیز نمایند. همه بچه های تیم بودند، بپرسید که آیا ایشان خواهش کردند که من آنالیز کنم یا من خودم آمدم؟ در همه جلسات بحث این بود که من حرف ها را شروع کنم.

وی در پاسخ به ادعای مجیدی که گفت استیلی می گفت یک بازیکن باید بلند گردد و گرم کند، گفت: اصلا اینطور نبود. مجیدی از بچه های ما در بهمن بود و من ایشان را به آقای کرانچار هم پیشنهاد دادم و من خودم ایشان را آوردم. اصلا بحث این نیست که بخواهیم به یک مربی جوان آسیب بزنیم. آقای مجیدی می گفت من با مربیان ایرانی کار نمی کنم و فقط مربی خارجی. من قول داده بودم مربی خارجی بیاورم اما با آن شرایط نشد که مربی بیاوریم، این را درست گفتند. در بحث کمیته فنی گفتند که این مربی می خواهد ظرف یک هفته با ما چه کار کند؟ قول دادیم اما در کمیته فنی آنالیز کردند و قبول نکردند. ایشان با آقای ماجدی و علوی با من صحبت کردند و به این جمع بندی رسیدیم که آقای نمازی بیاید. من توقعی که از فرهاد جان داشتم این بود که واقعیت ها را بگوید و نگوید دخالت.

استیلی اضافه نمود: خواهشا اصلا این ها را نگویید و بیایید تحقیق کنید. بازیکن ها هستند. نمی دانیم یک دقیقه دو دقیقه دیگر چه اتفاقی می افتد. ایشان گفتند آقای استیلی هست و ما احتیاج به مربی باتجربه نداریم. من همواره لباس شخصی می پوشیدم و دو دفعه لباس ورزشی پوشیدم. یک بار هم آمدم وسط زمین و با فرهاد کار داشتم و به بازیکن چیزی نگفتم. بازهم فرهاد می توانست بگوید که وارد زمین نشوید. بیایید از اطرافیان تیم ملی بپرسید، این ها شاهد هستند و نمی توانیم اینطور بگوییم.

سرمربی جدید تیم امید درباره ادعای دخالت هم گفت: عارف آقاسی در اردویی که آقای کرانچار حضور داشتند، در ارنج نبودند و اردو را ترک کردند. شما بازیکنی که اردو را ترک نموده چه تصمیمی درباره اش می گیرید؟ ما از او تعهد گرفتیم.

حمید استیلی همچنین گفت: ایشان مربیان ایرانی را به هیچ عنوان قبول نداشتند، احساسش این بود که با هیچ کس نمی تواند کار کند. آقای محمدی گفت که آقای قلعه نویی برنامه دارد اما فرهاد گفت من زمانی که در استقلال بودم برنامه اش را ندیدم. ما گفتیم مگر می گردد یک مربی برنامه نداشته باشد و قهرمان گردد؟

سرپرست سابق تیم امید ادامه داد: من از کمیته فنی می خواهم که بیاید رودررو واقعیت ها را بگوید. من اگر بخواهم همه را بشکافم خیلی خوب نیست و من همه چیز را سر بسته گفتم. قرار ما اصلا نبود که آقای مجیدی آسیب ببیند. ایشان هم خودشان رفتند. شخصیت آقای محصص اینطور نیست که بگویند آقای معینی باشد. چندین مربی پیشنهاد شدند و آقای معینی هم با اصرار ما آمد که بیاید و مشاور باشد. شخصیت آقای محصص و محمدی این نیست که بیایند و پیشنهاد بدهند، البته صحبت شد و نمی گویم چیزی نبود.

او در انتها راجع به لیست تیم ملی هم مطرح نمود: لیست بازیکنان را ایشان شناخت نداشت، ما بازیکنان ذخیره سایپا را هم می شناختیم. ما نمی خواستیم مربیگری کنیم و ایشان را آوردیم که ببرند جلو. این لیست را نشان دادیم و گفتیم هرکسی را می خواهی خط بزن. ما یک مربی خارجی را نمی خواستیم با ماهی 150 میلیون حقوق بیاوریم که فقط برنامه بدهد، ما گفتیم می توانیم برنامه بدهیم و برنامه را هم دادیم و گفتیم اگر ایرادی دارد اصلاح کن. هر بازیکنی هم که مشکل اخلاقی داشته باشد را برخورد می کنیم اما بعضی آمدند و اظهار ندامت کردند و ایشان هم جوان هستند و ما هم قبول کردیم. این ها واقعیت هستند.

منبع: عصر ایران

به "استیلی: مجیدی خودش می خواست من بررسی کنم، او گفت قلعه نویی در استقلال هم برنامه نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: مجیدی خودش می خواست من بررسی کنم، او گفت قلعه نویی در استقلال هم برنامه نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید