اربعین حسینی یک امتحان بزرگ در حوزه بهداشت و درمان است

به گزارش سرزمین من، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در پیاده روی اربعین همه مدیران با هم هماهنگ عمل نمایند این رویداد همچون یک امتحان بزرگ در حوزه بهداشت و درمان است.

اربعین حسینی یک امتحان بزرگ در حوزه بهداشت و درمان است

به گزارش خبرنگار ، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در پیاده روی اربعین همه مدیران با هم هماهنگ عمل نمایند این رویداد همچون یک امتحان بزرگ در حوزه بهداشت و درمان است.

مرادی گفت: با توجه به فرارسیدن ایام پیش از انتخابات از دخالت در مسایل مربوط به انتخابات پرهیز نمایید . ما کار خدماتی خود را انجام می دهیم و در این امر دخالت نمی کنیم هرچند فعالیت شخصی ایرادی ندارد اما در صندلی و یا با امکانات و نام اداری هرگز به نفع یا ضرر کسی کار نمی کنیم.

او گفت: ترویج جو امیدواری در میان مردم و بیان واقعیت ها به دور از اغراق ، قول کوشش برای برطرف مسائل و ارایه اطلاعات خدمات به مردم ضروری است.

او بیان نمود: توسعه نظام ارجاع و برنامه نسخه نویسی الکترونیکی از اهداف دانشگاه است و از آن حمایت می کنیم صرفه جویی و رعایت بهره وی مد نظر مدیران دانشکاهی باشد.

مردی بیان نمود: ازابتدای آبانماه بخش سوختگی بیمارستان امام خمینی(ره) به بیمارستان گلستان انتقال می یابد و اورژانس به بخش سوختگی کنونی منتقل می گردد تغییرساختار اورژانس بیمارستان وافزایش زیربنای آن بلافاصله بعداز انتقال بخش سوختگی به گلستان شروع میگردد.

او گفت: ایجاد بخش مسمومیتها و روانپزشکی بعداز اتمام کار ساخت اورژانس در بخش سوختگی کنونی در دستور کار قراردارد.

انتهای پیغام/ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اربعین حسینی یک امتحان بزرگ در حوزه بهداشت و درمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اربعین حسینی یک امتحان بزرگ در حوزه بهداشت و درمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید