آلگری: فصل آینده هم مهمترین هدف مان بردن اسکودتو است، یوونتوس باید کیفیت فوتبالش را ارتقا دهد

به گزارش سرزمین من، سرمربی یوونتوس می گوید که بردن نهمین اسکودتوی متوالی در صدر فهرست اهداف تیم او برای فصل آینده واقع شده است.

آلگری: فصل آینده هم مهمترین هدف مان بردن اسکودتو است، یوونتوس باید کیفیت فوتبالش را ارتقا دهد

به گزارش سرزمین من، یوونتوس سال جاری برای هشتمین بار متوالی فاتح سری A شد و در فاصله پنج هفته به خاتمه این رقابت ها، سریع ترین قهرمانی اش در این رقابت ها را جشن گرفت. با این حال این تیم یک بار دیگر در فتح لیگ قهرمانان ناکام ماند و جامی که به نظر می رسید اصلی ترین هدفش در این فصل باشد را با قبول شکست مقابل آژاکس از دست داد و انتظارش برای کسب سومین قهرمانی اش در مهمترین تورنمنت باشگاهی اروپا (از سال 1996) یک سال دیگر تمدید شد.

آلگری که با کسب 5 قهرمانی متوالی با یوونتوس و در مجموع 6 قهرمانی در سری A اکنون دومین سرمربی پیروز تاریخ این رقابت ها (پس از جووانی تراپاتونی) محسوب می گردد، در یک نشست خبری گفت: من هنوز به اندازه کافی درباره کارهایی که انجام داده ام، فکر ننموده ام. شاید چند سال دیگر که بازنشسته شدم بیشتر وقت داشته باشم که به آنها فکر کنم. آن موقع می توانم به گذشته نگاه و درک کنم که در حرفه ام چه کارهایی انجام داده ام. دارم از کارم لذت می برم و شنیدن انتقاد هم بخشی از این کار است که البته باعث دریافت اانگیزه مضاعف می گردد. من خودم را با کوشش برای رسیدن به سطح بهترین ها ارتقا داده ام و هرگز از کار افراد دیگر را ایراد نگرفته ام.هر کسی شیوه کاری خودش را دارد. مهمترین چیز اما برای من تحقق اهداف است.

آلگری اضافه کرد: من کلیدی برای پی بردن به راز و رمز فوتبال ندارم. فقط می دانم که در این فوتبال من با مربیان بزرگ فراوانی کار نموده ام که چیزهای زیادی کسب نموده اند. سعی نموده ام که از همه آنها چیزی یاد بگیرم و به کارشان توجه دقیق داشته باشم.

یوونتوس در فصل جاری توسط آژاکس از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حذف شد اما آلگری تأکید کرد که این اتفاق باعث نمی گردد که او از راستا همیشگی اش منحرف گردد.

سرمربی ایتالیایی بانوی پیر اضافه کرد: فصل آینده هم مهمترین هدف ما بردن اسکودتو است. در فصل آینده دو باشگاه شهر میلان که هر دوی آنها دارند تقویت می شوند رقبای ما خواهند بود. ناپولی هم دارد پیشرفت می نماید. رم و لاتزیو هم ممکن است خودشان را در تابستان تقویت نمایند. تغییر و تحول در این تیم فایده ای ندارد. ما باید کیفیت فوتبال مان را بالا ببریم و یاد بگیریم که چطور می گردد با اتفاقات ناخواسته که در جریان مسابقه رخ می دهد، بهتر کنار آمد و آنها را مدیریت کرد چون چنین اتفاقاتی است که می تواند سرنوشت تیم را در یک تورنمنت تغییر دهد.

آلگری درباره آینده اش تأکید کرد: من و باشگاه در خاتمه فصل هر زمان که مدیران باشگاه بخواهند جلسه خواهیم گذاشت و درباره آن بخش از اهداف مان که در این فصل محقق نشد، بحث خواهیم کرد. من شاید بعضی بازیکنان را در پست های متفاوت امتحان کنم، کاری که اخیراً هم با استفاده از امره جان به عنوان سومین هافبک دفاعی و فدریکو برناردسکی و خوان کوادرادو در خط میانی سه نفر انجام داده ام چون کنجکاوم ببینم که عملکرد آنها در پست های جدید چگونه است. من از الکس ساندرو (دفاع چپ تیم) هم به عنوان مدافع میانی بازی گرفتم. پائولو دیبالا به نظر من تا ماه ژانویه فصل خوبی داشت چون بازی در کنار کریستیانو رونالدو و ماریو مانژوکیچ کار آسانی نیست. من از عملکرد دیبالا راضی ام. خب مسلماً وقتی که شما در تیم تان بازیکنی مانند رونالدو دارید، شیوه بازی تان متفاوت می گردد. در نهایت باید بگویم که یوونتوس هم در این فصل مرتکب اشتباهاتی شد که می تواند همه چیز را از بین ببرد. در مقاطع کلیدی اما یوونتوس راه را اشتباه نرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آلگری: فصل آینده هم مهمترین هدف مان بردن اسکودتو است، یوونتوس باید کیفیت فوتبالش را ارتقا دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلگری: فصل آینده هم مهمترین هدف مان بردن اسکودتو است، یوونتوس باید کیفیت فوتبالش را ارتقا دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید