طرفداران چلسی در رم مورد ضرب و شتم قرار گرفتند

به گزارش سرزمین من، گروهی از طرفداران دو آتیشه تیم فوتبال رم با طرفداران آبی پوشان لندن که به پایتخت ایتالیا سفر نموده اند درگیر شدند.

طرفداران چلسی در رم مورد ضرب و شتم قرار گرفتند

به گزارش سرزمین من، در آستانه مصاف تیم های فوتبال رم و چلسی در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در استادیوم المپیکو، گروهی از اولتراها (طرفداران متعصب) تیم فوتبال رم با گروهی از طرفداران انگلیسی که برای تشویق چلسی به پایتخت ایتالیا سفر نموده اند درگیر شدند اما این درگیری منجر به مصدومیت جدی هیچ یک از آنها نشده است.

نشریه رپوبلیکای ایتالیا نوشته است که شب گذشته (دو شنبه) طرفداران انگلیسی در یکی از کافه های شهر رم با حمله گروهی از طرفداران دوآتشه تیم فوتبال رم که صورت خود را پوشانده بودند و چماق و باتوم در دست داشتند روبرو شدند و مورد ضرب و شتم قرار گرفتند که در این بین بعضی از طرفداران تیم فوتبال چلسی دچار جراحات سطح و کبودی شدند اما هیچ یک از آنها به شدت مصدوم نشده اند. طرفداران اغتشاشگر رم هم پس از به هم ریختن کافه، متواری شدند. به دنبال این اتفاق پلیس خود را سریعاً به محل رساند و با بازبینی دوربین های مداربسته اقدام به شناسایی بعضی از طرفداران دو آتیشه رم نموده است. طبق اعلام پلیس دو نفر از عوامل درگیری دستگیر شده اند.

تیم های فوتبال رم و چلسی از ساعت 23:15 امشب در استادیو المپیکو به مصاف هم می فرایند.

منبع: تسنیم

به "طرفداران چلسی در رم مورد ضرب و شتم قرار گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرفداران چلسی در رم مورد ضرب و شتم قرار گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید