چه کسی همسر حاکم دبی را فراری داد؟

به گزارش سرزمین من، رسانه های انگلیسی به نقل از شاهزاده هیا بنت الحسین دلیل فرار وی از امارات و تصمیم برای دریافت طلاق از حاکم دبی را اعلام کردند.

چه کسی همسر حاکم دبی را فراری داد؟

به گزارش بین الملل سرزمین من، پس از اینکه رسانه های انگلیسی، اطلاعات منتشر شده از سوی رسانه ها در هفته های اخیر درباره فرار همسر حاکم دبی از امارات به همراه بچه هاش به انگلیس ازطریق آلمان را منتشر کردند، مطبوعات انگلیسی تاکید کردند که علت فرار بنت الحسین، بدرفتاری و تمایل به خلاصی یافتن از همسرش بوده است.

روزنامه انگلیسی دیلی میل این خبر را تایید کرد و نوشت شاهزاده هیا بنت الحسین همسر ششم محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دبی است، پس از فرار از امارات، درحال حاضر در لندن مخفی شده است.

وی به همراه بچه ها یازده ساله و هفت ساله خود جلیله و زاید از امارات فرار نموده است.

اظهارنظرها درباره علت واقعی فرار شاهزاده هیا بنت الحسین از امارات و رها کردن یکی از پولدارترین مردان جهان، متفاوت است، اما اظهارات اخیر هیا، بسیاری از ابهامات را درباره این موضوع از بین برد و بعضی ها را شوکه کرد.

هیا گفته است که از دخالت های مستمر شاهزاده محمد بن سلمان و اطرافیان وی در امور خانواده و امور شخصی خودش به ستوه آمده است، به طوری که وی از همسرش خواسته تا وی را از دخالت در امور شخصی سیاسی منع کند و کار به جایی کشیده است که وی از همسرش خواسته است که او را طلاق دهد و سرپرستی فرزندانش را به عهده بگیرد و همین مسئله باعث شد که شاهزاده هیا در نهایت بچه ها خود را بردارد و درخواست پناهندگی سیاسی بدهد.

هیا گفته است که از سکوت مستمر همسرش درباره طرف سعودی متعجب و شگفت زده است و وی این سکوت را به منزله موافقت او با خواسته های سعودی ها تلقی نموده و در نهایت تصمیم می گیرد تا با تصمیم رفتن از امارات، از ستم همسرش که به گفته وی ، بسیاری از حقوق را از او گرفته است، خلاصی یابد.

منبع : العالم

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "چه کسی همسر حاکم دبی را فراری داد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کسی همسر حاکم دبی را فراری داد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید