قرعه سخت اطری، مقصودی و علیرضا کریمی در کشتی آزاد قهرمانی دنیا

به گزارش سرزمین من، با برگزاری مراسم قرعه کشی 4 وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی دنیا، رضا اطری در وزن 57، امیر حسین مقصودی در 65، عزت الله اکبری در 79 و علیرضا کریمی در 92 کیلوگرم رقبایشان را شناختند و از ظهر فردا(یکشنبه) به روی تشک خواهند رفت.

قرعه سخت اطری، مقصودی و علیرضا کریمی در کشتی آزاد قهرمانی دنیا

به گزارش سرزمین من، مراسم قرعه کشی 4 وزن دوم کشتی ازاد قهرماتنی دنیا 2018 در مجارستان برگزار گردید و 4 نماینده ایران رقبای خود را شناختند. کشتی گیران ایران در چهار وزن دوم هم از قرعه سخت بی نصیب نبودند و کار سختی پیش رو دارند.

در وزن 57 کیلوگرم رضا اطری نفر سوم آسیا در دور اول در دیداری سخت به مصاف بخبایار اردنبات قهرمان بازی های آسیایی و نفر سوم دنیا از مغولستان می رود. برنده این کشتی به مصاف آندریف از بلاروس می رود. کشتی گیران روسیه،گرجستان و کوبا نیز در سمت جدول اطری قرار دارند. اطری در بازیهای آسیایی به این کشتی گیر مغول باخته بود.

در وزن 65 کیلوگرم امیر حسین مقصودی نفر دوم جوانان دنیا در قرعه ای بسیار سخت در دور نخست باید به مصاف ولادیمیر خینچگاشویلی قهرمان المپیک ریو از گرجستان برود. برنده این کشتی باید به مصاف کلیچ سالایا از ترکیه برود. کشتی گیران روسیه و آمریکا نیز در سمت جدول مقصودی قرار دارند.

در وزن 79 کیلوگرم عزت الله اکبری در دور نخست با جانی بور از فرانسه مبارزه می نماید و در صورت برتری باید به مصاف برنده مبارزه کشتی گیران مجارستان و ژاپن برود. رشید قربان اف از ازبکستان و جبرییل حسن اف از اذربایجان نیز در سمت جدول اکبری قرار دارند. اکبری نسبت به سایر کشتی گیران ایران قرعه بهتری دارد.

در وزن 92 کیلوگرم علیرضا کریمی نیز با قرعه سختی روبرو شد. وی در دور اول با ریکاردو بائز از آرژانیتن مبارزه می نماید و در صورت برتری باید به مصاف شریف شریف اف قهرمان المپیک لندن از آذربایجان برود. مارساگاشویلی از گرجستان، کاکس از آمریکا و تساکولوف از روسیه نیز در سمت جدول کریمی قرار دارند و از بین این کشتی گیران یک نفر فینالیست می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قرعه سخت اطری، مقصودی و علیرضا کریمی در کشتی آزاد قهرمانی دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه سخت اطری، مقصودی و علیرضا کریمی در کشتی آزاد قهرمانی دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید