سیاست گذار جابجایی انجمن های رزمی نیستیم، تغییر نام لازم بود

به گزارش سرزمین من، همایون خرم با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: اینکه گفته می شود ما نام فدراسیون را برای بازگشت چند رشته رزمی انجام دادیم واقعیت ندارد. تغییر نام فدراسیون به لحاظ ماهیت کار و رشته های تحت پوشش لازم و از مدتها قبل در دستور کار مجمع بود که در این دوره به ثمر نشست تا بتوانیم امور داخلی و برون مرزی رشته ها را شکل مطلوب تری دنبال کنیم.

سیاست گذار جابجایی انجمن های رزمی نیستیم، تغییر نام لازم بود

وی افزود: سال ها قبل برای تحت پوشش قراردادن سه رشته ووشو، کونگ فو و رزم آوران فدراسیون ورزشهای رزمی داخل پرانتز این سه شه تأسیس شد. که این پرانتز در تیتر و نام فدراسیون وجود داشت. چند سال بعد ووشو گسترش یافت و ساختار و ماهیت فدراسیون شدن را پیدا کرد و جدا شد. دو رشته دیگر نیز هر کدام به دلایلی جدا شدند و رشته های دیگر به زیر مجموعه این فدراسیون اضافه شدند. بر همین اساس تغییر نام فدراسیون خواسته مجمع، هیأت ها و رشته های تحت پوشش بود.

نایب رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی در پاسخ به این سوال که این تغییر نام با هدف بازگرداندن چند رشته خاص اجرا شده؟ پاسخ داد: اینکه با این هدف بخواهیم نام فدراسیون را تغییر دهیم به هیچ عنوان درست نیست و صحت ندارد. به دلایلی که ذکر کردم این تغییر نام نیاز و خواسته اهالی این فدراسیون بود. در مورد جابجایی انجمن یا سبک خاصی هم باید عنوان کنم که ما سیاستگذار نیستیم که بخواهیم در چنین موضوعی ورود کنیم.

خرم ادامه داد: در یک مقطعی برخی سبک ها بین چند فدراسیون جابجا شدند که بیان دلایل آن خارج از این موضوع است. اگر وزارت ورزش به فدراسیون ابلاغ کند که این سبک را تحت پوشش قرار دهیم که حتماً در مورد سیاستگذاری و انجام امور داخلی و برون مرزی همان سبک یا انجمن اقدام خواهیم کرد. نگاه ما به هیچ عنوان به جابجایی سبک ها نیست و دنبال چنین داستانی هم نیستیم.

وی در مورد برنامه های جاری فدراسیون گفت: در شرایط فعلی نمی توان چندان کار اجرایی انجام داد و به دنبال بازنگری در آئین نامه ها و شرح وظایف کمیته ها و.... هستیم.

نایب رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی در سرانجام ضمن آرزوی سلامتی برای مردم ایران گفت: در این روزها که شرایط خاصی برجامعه حاکم است، از همه مردم ایران می خواهم با ماندن در خانه زنجیره شیوع بیماری را قطع کرده و بیشتر به فکر سلامتی خود و خانواده باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سیاست گذار جابجایی انجمن های رزمی نیستیم، تغییر نام لازم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاست گذار جابجایی انجمن های رزمی نیستیم، تغییر نام لازم بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید