خبرنگاران راستا قدیم پل زال به اندیمشک با تصمیم شورای تامین مسدود شد

به گزارش سرزمین من، اهواز- خبرنگاران- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به مسدود شدن راستا قدیم پل زال به اندیمشک تا اطلاع ثانوی گفت: این اقدام در پی تصمیم امروز شورای تامین شهرستان اندیمشک برای جلوگیری از ورود مسافران صورت گرفت.

خبرنگاران راستا قدیم پل زال به اندیمشک با تصمیم شورای تامین مسدود شد

غلام عباس بهرامی نیا چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار سرزمین من با اشاره به اینکه تا ساعاتی دیگرخبر مسدود شدن این جهت به صورت سراسری اعلام خواهد شد، اظهارداشت: شورای تامین شهرستان اندیمشک با هدف جلوگیری از ورود احتمالی افراد مبتلا به ویروس کرونا به استان و شهرستان چنین تصمیمی را اتخاذ نموده است.

وی ادامه داد: با مسدود شدن این جهت، کنترل ورود و خروج مسافران از آزادراه اندیمشک با شرایط بهتری انجام می گردد.

عضو شورای ترافیک استان خوزستان با تاکید بر اینکه جهتآزادراه اندیمشک همچنان باز است، گفت: در حال حاضر تنها جهت ورودی و خروجی از استان که مسدود شده است، جاده قدیم پل زال- اندیمشک برای ترددهای خودروها فعال است.

مسدود کردن دیگر جهتهای ورودی به استان به شورای تامین بستگی دارد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا تصمیمی دال بر مسدود شدن دیگر جهتهای ورودی و یا خروجی به استان اتخاذ شده، گفت: در این رابطه هنوز مصوبه ای از شورای تامین ابلاغ نشده و انجام چنین اقدامی به تصمیم این شورا بستگی دارد.

وی یادآورشد: به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، اختیارات مربوط به انجام محدودیت ها و اعمال کنترل های جاده ای به استانداران تفویض شده است.

بهرامی نیا همچنین از هموطنان خواست به جز موارد ضروری از سفر به استان خوزستان خودداری نمایند.

وی گفت: این درحالی است که به دلیل شیوع ویروس کرونا هیچگونه تمهیداتی برای میزبانی و استقبال از مسافران نوروزی درنظر گرفته نشده است.

بر اساس این گزارش، برابر تصمیم شورای تامین شهرستان اندیمشک ورود به شهرستان اندیمشک به وسیله جاده قدیم پل زال به این شهرستان از صبح امروز با موانع سیمانی (نیوجرسی) مسدود شده است.

به گفته فرهاد ابول نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تا ظهر روز 20 اسفندماه آمار مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان به 110 نفر رسید که 25 نفر از آنها فوت کردند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران راستا قدیم پل زال به اندیمشک با تصمیم شورای تامین مسدود شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران راستا قدیم پل زال به اندیمشک با تصمیم شورای تامین مسدود شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید