حدادی فر: حرف تمام بازیکنان ذوب آهن، بازگشت منصوریان است، با رفتن او و آذری سال جاری 2 شوک به تیم ما وارد شد

به گزارش سرزمین من، قاسم حدادی فر، هافبک تیم فوتبال ذوب آهن گفت: حرف تمام بازیکنان ذوب آهن این است که علیرضا منصوریان دوباره برگردد، چرا که از تیمش شناخت دارد.

حدادی فر: حرف تمام بازیکنان ذوب آهن، بازگشت منصوریان است، با رفتن او و آذری سال جاری 2 شوک به تیم ما وارد شد

به گزارش خبرنگار ورزشی سرزمین من، قاسم حدادی فر پس از شکست 3 بر یک ذوب آهن مقابل سایپا در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال درباره جدایی علیرضا منصوریان از این تیم گفت: باشگاه این حق را داشت که شرایطی را برای سرمربی بگذارد، اما می توانستند با مدیریت بهتر و قوی تر شرایط تیم را بهتر نمایند. ذوب آهن با اضافه شدن دو سه بازیکن در نیم فصل دوم حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

وی اضافه کرد: هنوز هم دیر نیست و مسئولان ذوب آهن باید منصوریان را دوباره بیاورند، چرا که ذوب آهن فعلی تیم خود اوست. اگر چند بازیکن به ذوب آهن اضافه شوند، می توانیم به بالای جدول برویم. امیدوارم هر کسی می آید، عاقبت بخیری برای تیم باشد. ما بازیکن هستیم و نمی توانیم پای مان را بیشتر از گلیم خودمان دراز کنیم. من اصلاً تصمیم گیرنده نیستم و نه نظری داده ام. امیدوارم هر کسی می آید، بتواند تیم را جمع و جور کند.

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به این سؤال که آیا از کنار نیمکت نکات فنی به بازیکنان انتقال داده می شد یا نه، گفت: امروز تیم ما از لحاظ روحی خوب نبود. منصوریان فضای عاطفی خوبی ایجاد نموده و نبود او امروز تأثیرگذار بود. با تمام احترامی که برای مسئولان ذوب آهن قائلم، اما سال جاری دو بار شوک به ما وارد شد، نخست جدایی سعید آذری از مدیرعاملی ذوب آهن و دومی رفتن منصوریان. نتیجه هر جفت آن شکست برابر سایپا در هر دو بازی رفت و برگشت بود.

حدادی فر درباره اینکه آیا صحبتی با مسئولان ذوب آهن انجام داده است، توضیح داد: من هیچ کاره ام و امروز هم با وجود اینکه چهار اخطاره بودم، کنار تیم حضور داشتم. امیدوارم تصمیم درستی گرفته گردد. من نظرم را گفتم که سرمربی قبلی را بیاورند، چون از تیمش شناخت دارد. من حرف بچه ها را می زنم، نه حرف خودم. این حرف بچه هاست که منصوریان بازگردد. منصوریان فضای عاطفی خوبی درست نموده بود. ذوب آهن به غیر از بازی با پرسپولیس، در چهار ملاقات گذشته خود کلین شیت کرد. درصد آمدن منصوریان با این شرایط کم است، اما برای او آرزوی موفقیت می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حدادی فر: حرف تمام بازیکنان ذوب آهن، بازگشت منصوریان است، با رفتن او و آذری سال جاری 2 شوک به تیم ما وارد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی فر: حرف تمام بازیکنان ذوب آهن، بازگشت منصوریان است، با رفتن او و آذری سال جاری 2 شوک به تیم ما وارد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید