از بلغارستان، رضایی: کوبا مطابق انتظار خوب عمل کرد، پیش بینی بازی سختی را داشتیم

رضایی، مربی تیم ملی والیبال گفت: همانطور که انتظار داشتیم تیم جوان کوبا بسیار خوب بازی کرد و مثل بازی با لهستان نمایش عالی در برخی از مقاطع بازی داشت.

از بلغارستان، رضایی: کوبا مطابق انتظار خوب عمل کرد، پیش بینی بازی سختی را داشتیم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از بلغارستان، سعید رضایی مربی تیم ملی والیبال ایران بعد از کسب پیروزی برابر تیم ملی کوبا در سومین دیدار رقابت های جهانی گفت: همانطور که انتظار داشتیم تیم جوان کوبا بسیار خوب بازی کرد و مثل بازی با لهستان نمایش عالی در برخی از مقاطع بازی داشت. پیش بینی بازی سختی را داشتیم. بسیار خوب آغاز کردند و تیم ما را تحت فشار قرار دادند اما توانستیم با دریافت های خوب و استفاده از توپ های برگشتی به بازی برگردیم.

وی در ادامه صحبت های خود درباره تیم کوبا، توضیح داد: آنها بازیکنان بی تجربه ای بودند و ما صبر کردیم تا در مقاطعی اشتباه نمایند و ما استفاده لازم را ببریم. کوبا ایران را هم مثل لهستان تحت فشار قرار داد و ما سعی کردیم با تجربه و پیش بینی که داشتیم به بازی برگردیم و کنترل دیدار را در دست بگیریم.

مربی تیم ملی والیبال ایران در ادامه درباره سبک بازی تیم ملی کوبا حریف ایران، اضافه کرد: کوبا ساده بازی می کرد و اسپک هایی با ارتفاع و دور از تور می زدند که به همین دلیل در ابتدا نتوانستیم دفاع همیشگی را داشته باشیم اما رفته رفته توانستیم هماهنگ لازم را به دست آوریم و در تمام نقاط زمین خودمان را پیدا کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از بلغارستان، رضایی: کوبا مطابق انتظار خوب عمل کرد، پیش بینی بازی سختی را داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از بلغارستان، رضایی: کوبا مطابق انتظار خوب عمل کرد، پیش بینی بازی سختی را داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید