کیم جونگ اون سوار بر اسب سفید

به گزارش سرزمین من، رسانه دولتی کره شمالی امروز (چهارشنبه) گزارش داد، کیم جونگ اون به مبارزه با تحریم های تحت رهبری آمریکا که رنج و محنت زیادی را به کشورش متحمل نموده، متعهد شد.

کیم جونگ اون سوار بر اسب سفید

به گزارش سرزمین من، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، اظهارات کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در شرایطی مطرح می گردد که اولین مذاکرات هسته ای کشورش با آمریکا در هفت ماه گذشته، بی نتیجه ماند.

خبرگزاری رسمی کره شمالی موسوم به کی سی ان ای همچنین تصاویری از اسب سواری کیم جونگ اون در کوهستان پکتو منتشر کرد. کیم جونگ اون معمولا پیش از اتخاذ تصمیم های مهم به این منطقه کوهستانی که مرتفع ترین نقطه در شبه جزیره کره است، می رود. نمونه هایی از آن، تصمیم به اعدام شوهر عمه قدرتمندش در سال 2013 و ورود به دیپلماسی با سئول و واشنگتن در سال 2018 است.

رسانه های کره جنوبی حدس کردند، احتمالا کیم جونگ اون استراتژی جدیدی در تعاملات با آمریکا مدنظر دارد زیرا او پیشتر از واشنگتن خواسته بود تا پیشنهادهای جدیدی برای از میان بردن بن بست دیپلماسی تا اواخر دسامبر ارائه کند.

آژانس خبری مرکزی کره (کی سی ان ای) گزارش داد: او سوار بر اسب در ارتفاعات کوهستان پکتو، با احساسات عمیق غرق تفکر درباره راه مبارزات سختی است که برای رسیدن به هدف بزرگ ساختن قدرتمندترین کشور با وجود ایمان و اراده محکم، به قدرتمندی کوهستان پکتو، باید پیمود.

رسانه دولتی کره شمالی معمولا تصاویری از کیم، خواهر و پدر او سوار بر اسب سفید منتشر می نماید. این نمادی برای خاندان اوست. به گفته کره شمالی، کیم ایل سونگ، اولین رهبر کره شمالی سوار بر اسبی سفید با حاکمان استعماری ژاپن مبارزه می کرد.

طبق این گزارش، کیم جونگ اون همچنین از سایت ساخت و ساز در منطقه سامجیون بازدید کرد و از تحریم های سازمان ملل تحت رهبری آمریکا علیه کشورش انتقاد کرد. این خبرگزاری به نقل از کیم گزارش داد: با توجه به تحریم های بی وقفه و فشار نیروهای متخاصم، وضعیت کشور سخت است و مسائل و محنت زیادی پیش روی ما قرار گرفته است. اما مردم با این آزمایش ها قوی تر شده اند و روش توسعه خودشان را پیدا کردند و یاد گرفتند که چگونه همواره در مقابل آزمایش ها پیروز شوند.

رهبر کره شمالی همچنین گفت: دردی که نیروهای متخاصم ضد ما (کره شمالی) به مردم کره ای تحمیل کردند به خشم آن ها تبدیل شد. مهم نیست که چه کوشش های مداومی از سوی دشمن صورت می گیرد، ما می توانیم با کوشش های خودمان خوب زندگی کنیم و راه خود را برای پیشرفت و شکوفایی هموار کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کیم جونگ اون سوار بر اسب سفید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیم جونگ اون سوار بر اسب سفید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید