ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو با اجرای ژیلا صادقی

به گزارش سرزمین من، ویژه برنامه شبانگاهی پل فروردین با اجرای ژیلا صادقی از چهارشنبه (22 اسفند ماه) به استقبال بهار می رود.

ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو با اجرای ژیلا صادقی

به گزارش سرزمین من به نقل از روابط عمومی شبکه دو، پل فروردین عنوان ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو سیماست که در سه فاز روانه آنتن می گردد. در فاز اول این برنامه که پخش آن از چهارشنبه این هفته شروع می گردد، به استقبال از نوروز، انتظار بهار و گرامیداشت میلاد امام علی (ع)، روز پدر اختصاص دارد و به مدت یک هفته تا شروع سال نو روانه آنتن می گردد. فاز دوم آن مربوط به ویژه برنامه تحویل سال 98 خواهد بود و پس از آن نیز پخش این برنامه با پاسداشت نوروز و بدرقه آن ادامه می یابد.

این برنامه که علیرضا قربانی تیتراژ آن را خوانده از بخش های مختلفی تشکیل شده که در یکی از این بخش ها چهره های دنیای فرهنگ و هنر با بیننده همراه می شوند تا روایت هایی مستند از مناطق بکر و نقاط دیدنی ایران شکل بگیرد. از جمله هنرمندانی که در این سفرها با آنها همراه می شویم می توان به پوریا پورسرخ در سفر به قشم، گلاره عباسی در جزیره هرمز، شبنم قلی خانی در بافق یزد و.... اشاره نمود که این هنرمندان در روز پخش این مستندها، مهمان برنامه پل فروردین می شوند.

گذار از زمستان به بهار یکی از ویژگی های دکور این برنامه است. همچنین سازه دکور با بهره گیری از نام آن یعنی پل فروردین نشانگر یک پل است که زمستان را با عبور از دروازه نوروز به بهار پیوند می دهد. قسمت هایی از پل فروردین که تا قبل از عید نوروز روانه آنتن می شوند در بخش زمستان این دکور پخش می شوند و با ورود به فصل بهار برنامه ها در بخش بهاری دکور ارائه خواهند شد.

این برنامه کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی مهدی بابایی و احسان ارغوانی که از چهارشنبه 22 اسفند ساعت 23:30 روانه آنتن می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو با اجرای ژیلا صادقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو با اجرای ژیلا صادقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید