فنونی زاده: وقت آن است که فوتبال را 2 یا 3 سال تعطیل نمایند، سپاهان می تواند جام مفرغی را ببرد

به گزارش سرزمین من، یک پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید در صورت تعطیلی ادامه لیگ می توانند جام قهرمانی را به این تیم بدهند.

فنونی زاده: وقت آن است که فوتبال را 2 یا 3 سال تعطیل نمایند، سپاهان می تواند جام مفرغی را ببرد

مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت گو با سرزمین من، در مورد شرایط پرسپولیس تا اینجای فصل و صدرنشینی پیش از قرنطینه عمومی گفت: به هر حال پرسپولیس پس از 6 هفته ابتدایی که نتوانست نتایج خوبی بگیرد، فرایند مناسبی داشت و توانست صلابت خود را در بازی های مختلف نشان دهد و حتی تغییر مربی هم نتوانست مانع این تیم گردد. بازیکنان در این قرنطینه خانگی حواسشان باشد که از لحاظ شکم چاق نشوند و مانند من پیشکسوت روزی 500تا شکم بزنند.

وی ادامه داد: فکر می کنم با شرایط پیش رو، لیگ تعطیل گردد و ادامه بازی ها برگزار نگردد. اگر قرار است جامی داده گردد، باید مثل انگلیس عمل نمایند و جام را به تیمی بدهند که با اختلاف امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است و شانس نخست قهرمانی است. پرسپولیس می تواند چهارمین جام متوالی را به خانه ببرد و فکر می کنم و تنها چیزی که می توانست مانع این تیم گردد، حادثه ای چون ویروس کرونا بود.

فنونی زاده در پاسخ به این سوال که بعضی مسئولان سازمان لیگ به دنبال برگزاری ادامه لیگ هستند و آیا این کار درست است یا خیر، گفت: به هیچ وجه این کار درست نیست. پرسپولیس صدرنشین است و اگر می خواهند قهرمان مشخص نمایند، پرسپولیس تنها گزینه است اما جام فدای جان فوتبالی ها و نمی ارزد که به خاطر مسائل اقتصادی جان میلیون ها نفر به خطر بیفتد. در انگلیس همین رخ داد که آمار مبتلایان بالا رفت و لیگ جزیره را تعطیل کردند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد صحبت های زنوزی مبنی بر قهرمانی سپاهان در صورت تعطیلی لیگ گفت: من صحت این صحبت ها را در خبرگزاری ها ندیدم ولی اگر یک درصد هم درست باشد، من به او می گویم که شما با 2 تیم نتوانستی کاری بکنی، حالا دنبال قهرمانی یک تیم دیگر هستی! به نظر من برای این که طرفداران سایر تیم ها ناراحت نباشند، یک جام مفرغی هم به سپاهان بدهند که ارزشش حتی از مس هم پایین تر است.

او در انتها اظهار کرد: دادکان گفته بود که 2-3 سال این فوتبال را تعطیل کنید، الآن بهترین فرصت برای این کار است زیرا وضع فوتبال ما اصلا خوب نیست و اتفاقات خوبی در آن نمی افتد. تنها ممکن است ضرر اقتصادی داشته باشد که آن هم به بهتر شدن این فوتبال و آدم هایش می ارزد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فنونی زاده: وقت آن است که فوتبال را 2 یا 3 سال تعطیل نمایند، سپاهان می تواند جام مفرغی را ببرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فنونی زاده: وقت آن است که فوتبال را 2 یا 3 سال تعطیل نمایند، سپاهان می تواند جام مفرغی را ببرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید