عراقچی: در تلاشیم استراماچونی به ایران برگردد، او عجله کرد

به گزارش سرزمین من، معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: برداشت من این است استراماچونی نگران پرداخت های خود بود امیدواریم او به زودی به ایران برگردد.

عراقچی: در تلاشیم استراماچونی به ایران برگردد، او عجله کرد

به گزارش گروه ورزشی سرزمین من، عباس عراقچی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با ابراز امیدواری به حل مشکل استراماچونی سرمربی ایتالیای باشگاه استقلال تهران گفت: به درخواست مسعود سلطانی فر به سرعت برای حل مشکل سرمربی ایتالیایی استقلال تهران دست بکار شدیم و با مذاکرات متعددی که خود من با سفیر ایتالیا در تهران و همینطور سفیر خودمان در کشور ایتالیا داشتیم در تلاشیم با وساطت آقای پرونه سفیر ایتالیا در تهران استراماچونی به تهران و هدایت تیم استقلال بازگردد.

معاون سیاسی وزیر امور خارجه اضافه کرد: به نظرم آقای استراماچونی عجله کرد و با کمک سفارت های ایران در ایتالیا و سفیر ایتالیا در تهران بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه او به حسابش خواهد رفت و برداشت من این است او نگران پرداخت های خود بود.

وی تاکید کرد: اخبار برخی رسانه ها مبنی بر ترک کشور بواسطه مسایل اخیر درست نبوده و در صحبتی که استراماچونی با سفیر ایتالیا در تهران داشته خواستار حل مسائل پرداخت های خود از سوی باشگاه استقلال بوده است.

معاون سیاسی وزارت خارجه اعلام کرد: البته خود آقای استراماچونی می داند مسائل پرداخت در حقوق او ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکاست و قطعا با علم به این موضوع با باشگاه استقلال تهران قرار داد بسته است. امیدوارم با تلاش های سفیر ایتالیا در تهران بزودی او را مجددا در سمت سرمربیگری تیم استقلال تهران ببینم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "عراقچی: در تلاشیم استراماچونی به ایران برگردد، او عجله کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراقچی: در تلاشیم استراماچونی به ایران برگردد، او عجله کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید