حامد مظاهریان معاون شهردار تهران شد ، متن حکم حناچی

به گزارش سرزمین من، حامد مظاهریان معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی با حکم شهردار تهران شد.

حامد مظاهریان معاون شهردار تهران شد ، متن حکم حناچی

شهرنوشت: پیروز حناچی در حکمی حامد مظاهریان را به سمت معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی منصوب کرد.

در متن حکم شهردار تهران خطاب به مظاهریان این چنین آمده است: با عنایت به سوابق و تجارت جناب عالی به موجب این حکم به عنوان معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی منصوب می شوید.

امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در راستای تحقق شعار تهران شهری برای همه و با بهره گیری از استعداد و توانمندی نیروهای لایق، کاردان، متخصص و متعهد شهرداری تهران موجبات خدمت رسانی مفید و موثر به شهروندان عزیز تهران را فراهم آورید.

انتظار می رود مجموعه سیاست ها، فعالیت ها و اقدامات حوزه تصدی خود را براساس برنامه های اعلام شده برای اداره شهر تهران و در چارچوب قوانین و مقررات و اسناد فرادستی با رعایت حقوق مردم تنظیم و عمل نمایید.

توفیقات روزافزون جناب عالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال مسالت دارم.

حامد مظاهریان عضو هیات علمی دانشگاه تهران است و پیش از این در سمت معاون وزیر مسکن و شهرسازی مشغول به خدمت بود.

وی در معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا جایگزین سکینه اشرفی و در معاونت توسعه منابع انسانی جایگزین ابراهیم شیخ شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "حامد مظاهریان معاون شهردار تهران شد ، متن حکم حناچی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حامد مظاهریان معاون شهردار تهران شد ، متن حکم حناچی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید