احتمال اعلام پیروزی اشرف غنی پس از گذشت چهار ماه از شمارش آرا

به گزارش سرزمین من، نتایج چهارمین انتخابات ریاست جمهوری افغانستان تا دقایقی دیگر در محل این کمیسیون با حضور خبرنگاران و اهالی رسانه برگزار خواهد شد.

احتمال اعلام پیروزی اشرف غنی پس از گذشت چهار ماه از شمارش آرا

به گزارش خبرنگار سایت افغانستان خبرگزای فارس، نتایج انتخابات ریاست جمهوری افغانستان تا دقایقی دیگر اعلام می گردد.

پایان پس از گذشت 4 ماه از برگزاری چهارمین انتخابات ریاست جمهوری افغانستان، امروز کمیسیون مستقل انتخابات این کشور در نشستی این نتایج را اعلام می نماید.

شنیده های خبرنگار حاکی از آن است که اشرف غنی با کسب بیش از 50 درصد آرا، به عنوان رییس جمهور جدید افغانستان انتخاب شده است.

این درحالی است که از شروع شمارش آرای انتخابات، احزاب و گروه های سیاسی شرکت کننده در انتخابات، آن را خلاف قوانین دانسته و تحریم کردند.

به همین دلیل فریدون خزون سخگوی تیم ثبات و همگرایی به رهبری عبدالله عبدالله در گفت وگو با خبرنگار، گفت این تیم به هیچ عنوان نتایج انتخابات را قبول نداشته و در مقابل آن ایستادگی می نماید.

چند روز پیش نیز عبدالرشید دوستم معاون پیشین اشرف غنی، اعلام نموده بود که در صورت انتخاب مجدد غنی، حکومت موازی به رهبری عبدالله عبدالله تشکیل خواهد داد.

به گزارش فارس، در اطراف کمیسیون مستقل انتخابات تدابیر امنیتی وجود داشته و از دقایقی پیش سرزمین من به محل کمیسیون رفته اند.

چهارمین انتخابات ریاست جمهوری افغانستان با مشارکت حدود 3 میلیون نفر از شهروندان این کشور در تاریخ 28 میزان (مهر) برگزار گردید.

ر

منبع: خبرگزاری فارس

به "احتمال اعلام پیروزی اشرف غنی پس از گذشت چهار ماه از شمارش آرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال اعلام پیروزی اشرف غنی پس از گذشت چهار ماه از شمارش آرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید